Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Sajad miljonid lähevad Ida-Virumaale töökohtade loomiseks
Riigihalduse ministri Jaak Aabi sõnul võiks Ida-Virumaale mõeldud raha minna tööstuse moderniseerimisele.
Foto: Andras Kralla
Euroopa Liit annab põlevkivienergeetikast väljumise tuimestuseks Eestile 340 miljonit eurot. Nüüd on küsimus, kuhu see kulutada. Omavalitsused on oma ideid juba esitanud ja neis leidub kõike.