• OMX Baltic−0,05%307,98
  • OMX Riga0,64%905,86
  • OMX Tallinn0,07%2 104,04
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,31
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,08%10 470,3
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,27
  • OMX Baltic−0,05%307,98
  • OMX Riga0,64%905,86
  • OMX Tallinn0,07%2 104,04
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,31
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,08%10 470,3
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,27
Tänasest "Kasvupinnase" saatest tuleb välja, et Eesti köögiviljade tootjad katavad praegu ära vaid poole Eestis tarbitavatest köögiviljadest.
Kadarbiku Köögivili OÜ juht Veiko Pak.
  • Kadarbiku Köögivili OÜ juht Veiko Pak.
  • Foto: Andras Kralla
Aasta esimeses pooles oli aianduse sütitavaim teema see, kas ukrainlased peaksid ikka tulema meie maasikaid korjama või mitte. Tegelikult pole see teema kuhugi kadunud – nii et arutame sedagi.
Viimase aja akuutseim teema on aga köögiviljade käibemaksu alandamine – kuidas sellega läheb ja kas tõesti aitaks see köögiviljade hinda alandada ja kohaliku kraami tarbimist suurendada?
Saates räägivad neist teemadest aiandusliidu juht Raimond Strastin ning ettevõtjaid esindab Kadarbiku Köögivilja OÜst Veiko Pak. Saatejuht on Linda Eensaar.
Kuula saadet siit:
Saadet toetab Agroekspert.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele