Finantsiliselt sõltumatud investorid ja Off The Record blogi loojad Marko Oolo ja Taavi Ilves avaldasid saates „Investor Toomase tund“, mida nemad arvavad USA tehnoloogiagigantide teise kvartali tulemustest ning millisele aktsiale tasuks veel panustada.

- Investorid Marko Oolo ja Taavi Ilves võtsid kokku USA tehnoloogiagigantide teise kvartali tulemsued ning avaldasid, kuhu nemad praegu raha paigutavad, kui turg on üle hinnatud.
- Foto: Erakogu
Saates rääkisid investorid sel aastal turge vedanud seitsmest tehnoloogiagigandist – Apple, Alphabet, Microsoft, Meta, Amazon, Nvidia, Tesla. Kuigi mitmed paistavad investoritele ülehinnatud ning praegu ostma ei kipuks, siis üks aktsia paistab teistest soodsamal tasemel kauplevat.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.