Terminal Oil kuulutas hinnasõja Olerexi vastu, süüdistades neid rohepesus ja turul ebaausa konkurentsi loomises, selgus Äripäeva raadio hommikuprogrammis.

- Terminali tanklakett langetas täna bensiini hinda 20 sendi võrra, et juhtida tähelepanu Olerexi käitumisele kütuseturul.
- Foto: Liis Treimann
Terminali tanklakett langetas täna bensiini hinda 20 sendi võrra, et juhtida tähelepanu Olerexi käitumisele kütuseturul. „Meil ei ole kütuseturul konkurentsiolukord ühtedel alustel, kellelgi on ilmselge hinnaeelis,“ viitas Terminali tegevjuht Raido Raudsepp Olerexile, kes väidetavalt jätab biokütusenõude täitmata. Seeläbi saab aga Olerex kütuse hulgiturul pakkuda konkurentidest paremat hinda.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Lisatud Olerexi kommentaar
Keskkriminaalpolitsei ja keskkonnaameti ametnikud puistasid eile Olerexi kontorit, et selgitada välja, kas Olerex esitas maksuametile teadlikult valeandmeid seoses biokütuse nõudega.
Tanklaketi Olerex emafirma Aqua Marina kasvatas mullu nii käivet kui kasumit, selgub majandusaasta aruandest.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.