"Tervishoidu see majanduslangus ei puuduta, sest meie sõltume riiklikult kehtestatud hindadest. Sellel aastal oli ka üleriigiline tervisehoiutöötajate palgatõus," rääkis Vask.
Probleemina toob haigla juht välja noorte vähesuse piirkonnas. Seetõttu on kehvas seisus ka haigla sünnitusosakond. Vaski sõnul elanikkonna vananemine haiglale aga halba ei tähenda, sest mida vanemad on inimesed, seda rohkem nad tervisehoiuteenuseid vajavad.