• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,16%7 353,99
  • DOW 300,25%51 796,97
  • Nasdaq −0,31%25 507,29
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,01
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,16%7 353,99
  • DOW 300,25%51 796,97
  • Nasdaq −0,31%25 507,29
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,01
Mullu aasta investoriks tituleeritud Marko Oolo ütles 2024. aasta tagasivaates, et kaotas küll autorendiga tegelenud idufirmaga Planet42 raha, aga kogu portfelli vaadates väikse osakaalu.
Investor Marko Oolo
  • Investor Marko Oolo
  • Foto: Raul Mee
Oolo rääkis Äripäeva raadio kolmapäevases hommikuprogrammis kõlanud intervjuus, et Planet42 tõttu kaotatud raha moodustas tema portfellist alla 1 protsendi. Oolo täpsustas, kui palju raha läks kaduma osakapitaliga ja kui palju ettevõttele antud laenuga.
Samuti ütles Oolo, miks ta teeb investor Toomasele eelmise aasta otsuste eest noomituse.
Marko Oolot intervjueeris Jana Saarkoppel.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele