• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 5000,72%7 418,19
  • DOW 301%52 185,48
  • Nasdaq 0,79%25 788,06
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,04
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 5000,72%7 418,19
  • DOW 301%52 185,48
  • Nasdaq 0,79%25 788,06
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,04
Uptime’i suuromaniku ja juhi Eero Tohvri hinnangul ei ole tehisintellekti eesmärk nende ettevõttes inimest asendada, vaid temaga koostööd teha.
Uptime’i vedav Eero Tohver rääkis lähemalt Äripäeva raadios, kuidas tema mõtestab tehisaru rolli oma ettevõttes.
  • Uptime’i vedav Eero Tohver rääkis lähemalt Äripäeva raadios, kuidas tema mõtestab tehisaru rolli oma ettevõttes.
  • Foto: Raul Mee
“Tööjõu vähendamise suhtes ma mingit katastroofi ei oska ennustada. Tehisintellekt on tore asi ja temaga saab teha rohkem, aga koos spetsialistiga toimib ta kõige paremini,” rääkis Eero Tohver Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Intervjuus tuli juttu veel sellest, miks tahab Uptime olla pigem Euroopa firma ning millised on edasised investeeringud.
Intervjueeris Lauri Leet.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele