Konjunktuuriuuringu baromeeter näitab kaupmeeste seas kõrget optimismi tuleviku suhtes, kuid Ülemiste keskuse juht Guido Pärnits seda vaadet täielikult ei jaga.

- Ülemiste keskuse juht Guido Pärnits
- Foto: Liis Treimann
“Kui võtta jaeettevõtted, kellega ma suhtlen tänu oma tööle väga tihti, siis ma paraku küll sellist ütleme väga kiiret optimismi ei näe,” tõdes Pärnits Äripäeva raadio hommikuprogrammis. “Eks kõik ju mõtlevad, et kaua võib sellises hapus olukorras elada, küll hakkab paremini minema. Aga elu on näidanud, et kui üks nii-öelda negatiivne mõjur lõppeb, siis tuleb kohe teine peale.”
Kaubanduses on põhi möödas, kinnitas Pärnits. Kaupmehed aga tuleviku suhtes väga enesekindlad pole, kuigi hirmu ja pessimismi tuleviku suhtes on palju vähem kui aasta tagasi, lisas ta.
Intervjuus rääkis veel Pärnits, miks tarbijate huvi Tommy Hilfigeri ja Guessi riiete vastu on vaibunud, mille poolest talle meeldib Tallinna linnavalitsus ning millal algab Ülemiste keskuse uue laienduse ehitus.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Küsis Martin Johannes Teder.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood

Dividende plaanib suuromanik Sven Voites ka vähem võtta