“Eufooria on väga suur. Mina aga soovitan olla ettevaatlik ja äkki mitte esimese lainega kohe osta. Tuleks jälgida, kuidas turg hakkab seda ettevõtet hinnastama,” märkis
Tarmo Tanilas Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Intervjuus räägiti ka sellest, milliseks kujuneb ettevõtte börsidebüüt ning kuidas reageerib tehnoloogiasektor laiemalt.
Küsis Janno Riispapp.