Tallinna, Berliini ja Londoni börsil alustati 1999. aasta veebruaris kauplemist Eesti Telekomi aktsiatega. Esimesel kauplemispäeval tõusis aktsia hind Tallinna börsil 35,5 protsenti, mis on võimsaim börsidebüüt Tallinna börsi ajaloos.

- Eesti Telekomi aktsia börsile viimist jälgivad tähtsad mehed pruunides ülikondades. Vasakult: Tommy Biene, Mart Nurk, Sven Papp, Tõnu Tee, Jaan Männik ja Tarmo Amer.
- Foto: Peeter Langovits / Postimees
Äripäev tähistab ja tunnustab eriprojektiga Eestis kaua tegutsenud ettevõtteid ning meenutab sinna juurde, mis tol aastal Eestis ja maailmas laiemalt toimus.
Tänases artiklis meenutame aastat 1999 ja seega ka ettevõtteid, kes saavad tänavu 25aastaseks.
Seotud lood
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.