• OMX Baltic−0,02%308,1
  • OMX Riga0,25%902,37
  • OMX Tallinn0,07%2 104,12
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,29%10 491,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,16
  • OMX Baltic−0,02%308,1
  • OMX Riga0,25%902,37
  • OMX Tallinn0,07%2 104,12
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,29%10 491,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,16
Aasta alguses jõustus numbriliikuvus. Otsustasin mobiilsideturu liidri EMT kliendina numbriliikuvust proovida ja läksin EMTi konkurendi kliendiks. Konkurent lubab olla kõige odavam teenusepakkuja. Pahatahtlikud inimesed on aga väitnud, et odav tähendab ka kehvemat kvaliteeti. Üllatusega avastasin, et odav teenus polegi nii halb ja seetõttu otsustasingi konkurendi kliendiks jääda. Miks maksta sarnase kvaliteediga teenuse eest kõrgemat hinda?
Vaata lisaks: EMT pani ajakirjaniku vägisi haltuurat tegema

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele