• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,27%69 996,78
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,42
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,27%69 996,78
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,42
Oleg Rebane teatas täna, et peatab kuuluvuse linnavolikogus ja erakonnas, et käimasolev laimukampaania ei kahjustaks opositsiooni koostööd, kirjutab EPLO.
Oleg Rebane pöördub õiguskaitseorganite ja kohtu poole, et saada hinnang Keskerakonna ja ajalehe Kesknädal alusetutele süüdistustele.
„Keskerakond on sügisest saadik püüdnud oma võimu kindlustamiseks Tallinnas otsida kontakti opositsioonisaadikutega ja üritanud sealhulgas ka mind korduvalt ära osta. Praegune lavastus ja poliitilise hääletoru kaudu püsti pandud süüdistused on järjekordne provokatsioon opositsiooni kahjustamiseks,” ütles Rebane.
„Rõhutan, et laupäevane kohtumine oli keskerakondlase Tõnis Bittmani korraldatud, senistest väljaütlemistest on tõsi ainult see, et kohtumine toimus, ülejäänu jääb Keskerakonna ja tema häälekandja südamele ning
õiguskaitseorganid peavad siin kindlasti välja selgitama tõe. Mina pole kedagi üritanud ära osta, taoline tegevus on omane Keskerakonna liikmetele,” rääkis Rebane.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele