• OMX Baltic0,06%308,31
  • OMX Riga0,12%901,15
  • OMX Tallinn0,19%2 106,57
  • OMX Vilnius0,11%1 451,96
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,33%10 496,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,44
  • OMX Baltic0,06%308,31
  • OMX Riga0,12%901,15
  • OMX Tallinn0,19%2 106,57
  • OMX Vilnius0,11%1 451,96
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,33%10 496,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,44
Tallinna Kaubamaja üks suuromanikke Jüri Käo plaanib Tallinna Kaubamaja vahendusel autosid müüma hakata lisaks Eestile ka Lätis ja Leedus.
Kui suur summa on kavas autokaubandusse investeerida, selgub Käo sõnul tuleva aasta esimese kvartali jooksul.
Samuti märkis ärimees, et plaanis on pakkuma hakata ka teisi marke, kuid milliseid täpsemalt, ta öelda ei soovinud."Autod on samasugune jaekaup nagu ülikonnad," lisas Käo.
Tallinna Kaubamajal on 240 000 püsiklienti ning turgu on. Tema sõnul on ka autode puhul kavas rakendada kõiki müügi edendamise meetodeid, sealhulgas näiteks sooduspakkumisi järelmaksu ja liisingu puhul. Kuigi täpseid liisingupakkumise võimalusi pole Käo sõnul veel arutatud.
Käo sõnul autosalonge kaubamaja juurde siiski ei tule. Müügitööd hakkavad tema sõnul ajama edasi autofirmad.
Aripaev.ee küsimusele peale, kas Kia autode müüma hakkamine on naasmine vana armastuse juurde, hakkas Käo naerma. "Jah, tõesti, ka 90ndate alguses tõin Venemaalt Eestisse Žigulisid, müüsime aastas 4500 autot," kommenteeris Käo.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele