• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,82%69 602,72
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,45
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,82%69 602,72
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,45
Saddam Hussein oli tagasihoidlik vang, kes toitis linnukesi leivapuruga ja kastis lilli.
USA sõjaväelasest hooldaja seersant Robert Ellisi sõnul uskus Hussein veel, et sigarid on tema tervisele head, kirjutas The Guardian.
Ellisi ülesanne oli kaks korda päevas kontrollida Husseini tervist. "Minu töö oli ta elus hoida, et nad saaksid ta tappa," ütles Ellis.
Saddam Hussein suitsetas sigareid ja jõi kohvi, et hoida vererõhku madal. Lisaks nõudis ta, et tema hooldaja suitsetaks koos temaga.
Ka ei kaevanud hukatud vang kunagi. Kõik esitatud kaebused olid põhjendatud, lisas Ellis.
Kui Hussein alustas näljastreiki oli see sellepärast, et talle ei meeldinud, kuidas valvurid tema toidu ukse alt avast tema ette lükkasid nagu loomale. Kui toitu hakati isiklikult tooma, siis Hussein hakkas taas sööma.
Turvapõhjustel ei kutsutud Iraagi eksliidrit kunagi nimepidi. Teda hüüti Victoriks.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele