Eesti riigiettevõtete börsileviimise poolt
on pea kõik suuremad erakonnad, selgus tänasel Tallinna börsi
investeerimiskonverentsil.
Paneeldiskussioonil osalenud Taavi Rõivas (Reformierakond), Eiki Nestor (Sotsiaaldemokraatlik Erakond), Taavi Veskimägi (Isamaa ja Res Publica Liit), Agu Kivimägi (Erakond Eestimaa Rohelised) ja Mart Opmann (Eestimaa Rahvaliit) leidsid, et riigile mittevajalikud äriühingud tuleks võõrandada.
Puudu jäi vaid Keskerakonna seisukoht, kuna erakonna esindaja konverentsile ei jõudnud.