• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−4,51%69 103,47
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,56
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−4,51%69 103,47
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,56
Antarktika tipu vallutanud eestlased lehvitasid seal reisi toetanud Tallinki lippu, kuid sinimustvalge unus laagrisse, ütles eileõhtuses Pealtnägijas Antarktikas käinud Tarmo Riga.

Tallinki lipp jõudis Antarktika kõrgeima mäe Mount Vinsoni tippu, sest see oli ekspeditsiooni juhi Alar Siku kotis. Riga ütles eilses saates, et tema käes oli Eesti lipp, kuid ta unustas selle ühte laagrisse mäe jalamil. Eesti lipp oli meil tipus kaasas küll, meie südames, lisas Riga.
Ekspeditsioonil viibinud Tallinki ühel suuromanikul Kalev Järvelillel jäi tipu vallutamine ära, sest Antarktika eredas valguses tekkis tal enne tippu tõusmist mõnetunnisest ilma prillideta olemisest silmapõletik.
Antarktikas käinud tiimi kuulus kuus eestlast. Ühe inimese jõudmine Mount Vinsoni tippu maksis pool miljonit krooni. Reisi rahastas teiste ettevõtete seas ka Tallink.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele