• OMX Baltic−0,12%308,02
  • OMX Riga−0,17%901,04
  • OMX Tallinn−0,14%2 101,66
  • OMX Vilnius0,15%1 453,98
  • S&P 500−0,05%7 354,02
  • DOW 30−0,09%51 876,11
  • Nasdaq −0,24%25 297,62
  • FTSE 100−0,21%10 508,02
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%88,6
  • OMX Baltic−0,12%308,02
  • OMX Riga−0,17%901,04
  • OMX Tallinn−0,14%2 101,66
  • OMX Vilnius0,15%1 453,98
  • S&P 500−0,05%7 354,02
  • DOW 30−0,09%51 876,11
  • Nasdaq −0,24%25 297,62
  • FTSE 100−0,21%10 508,02
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%88,6
Investeerimispankur ja Trigon Capitali omanik Joakim Helenius ütles aripaev.ee online-intervjuus, et Eestil pole Venemaa pärast liigseks muretsemiseks põhjust.
Helenius vastas aripaev.ee lugeja küsimusele, mida arvate Vene poliitikute tuulde loobitud sõnadest sanktsioonide kohta, mis puudutavad Eesti ja Venemaa majandussuhteid, nii: "Loomulikult on igasugustel sanktsioonidel alati vaid negatiivne mõju, aga arvan, et liigseks muretsemiseks ei ole põhjust, kuna Eesti on EL-i liige ja Venemaa võimalused saktsioonide rakendamiseks on suhteliselt piiratud".

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele