• OMX Baltic−0,03%308,04
  • OMX Riga0,36%903,32
  • OMX Tallinn−0,09%2 100,76
  • OMX Vilnius0,12%1 452,13
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 100−0,05%10 456,05
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,3
  • OMX Baltic−0,03%308,04
  • OMX Riga0,36%903,32
  • OMX Tallinn−0,09%2 100,76
  • OMX Vilnius0,12%1 452,13
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 100−0,05%10 456,05
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,3
Läinud esmaspäeval ostis TeliaSonera juurde Eesti Telekomi aktsiaid. Ettevõtte aktsiapakk suurenes 4,61 protsendi võrra 58,3 protsendini.
TeliaSonera investorsuhetejuht Carina Janelid ütles eile, et TeliaSonera eesmärk on tasapisi suurendada oma osalust kõigis kolmes Balti riigis. Janelid kinnitas, et hetkel ei ole plaanis teha uut ülevõtupakkumist, pigem püütakse hoida häid suhteid Eesti riigiga, kellel on Eesti Telekomis vähemusosalus 27 protsendi näol.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele