• OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
  • OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
Tallinki nõukogu liige Toivo Ninnase sõnul peaks riik kindlasti uurima kütusefirmade võimalikku kartellikokkulepet, sest vastasel juhul pole konkurentsi ning tarbija on kaotaja.
"Ma ei tea täpselt, kuidas bensiini liitrihind kujuneb, kui suur osa sellest on aktsiis ja kütusefirma juurdehindlus. Kindlasti peaks riik kontrollima kütusefirmade võimalikku kartellikokkulepet. On lubamatu, kui keegi selle arvel rikastub. Kartellikokkulepe aga tähendab, et konkurentsi pole ja meie - tarbijad - kaotame," kommenteeris Ninnas Äripäevale.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele