• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,82%69 602,72
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,45
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,82%69 602,72
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,45
Regionaalminister Vallo Reimaa saatis täna valla- ja linnavalitsuste juhtidele teravatoonilise kirja, milles nõuab ülesannete täitmist ka suveajal, vahendas Eesti Päevaleht Online.
"Ametnike puhkused ei tohi halvendada avalike teenuste kättesaadavust, kohalikud omavalitsused peavad oma tegevuses tagama hea halduse põhiõiguse," ütles regionaalminister Vallo Reimaa. "Olukord, mil terve kohalik omavalitsus on läinud kollektiivpuhkusele või on jäetud korraldamata teatud ametniku ülesannete andmine täitmiseks teistele ametnikele, ei ole kooskõlas hea halduse tavaga."
Regionaalministri sõnul ei saa kollektiivpuhkust pidada argumendiks, mis õigustaks seadusest tulenevate kohustuste ja tähtaegade eiramist.
Regionaalminister Reimaad ajendas kirja saatma elanikelt siseministeeriumisse jõudnud tähelepanekud, kus väidetakse, et seoses kollektiivpuhkustega ei ole kohalike omavalitsuste üksuste poolt osutatavad teenused kättesaadavad.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele