• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,15%7 369,53
  • DOW 300,85%52 291,56
  • Nasdaq −0,52%25 344,4
  • FTSE 1000,7%10 534,4
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,16
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,15%7 369,53
  • DOW 300,85%52 291,56
  • Nasdaq −0,52%25 344,4
  • FTSE 1000,7%10 534,4
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,16
Alexela Terminali juhatuse esimees Heiti Hääl ei kasuta ühistransporti peaaegu kunagi. Ning kui kasutab, siis on selleks lennuk.
"Kasutan ühistransporti harva ja kui kasutan, siis on selleks lennuk. Miks ma aga peaksin praeguse palavusega sõitma bussis, kui konditsioneeriga autos on palju mugavam?" vastab Hääl Äripäeva küsimusele, miks ta ühistransporti ei kasuta.
Parexi Eesti filiaali tegevdirektor Loit Linnupõld ei kasuta ühistransporti logistilistel kaalutlustel. "Mul ei ole ühistranspordi vastu midagi, kuid logistilistel kaalutlustel eelistan sõita autoga. Elan Tallinnas Kakumäe neeme tipus ja sinna kanti käib buss umbes üks kord tunnis," kommenteeris Linnupõld.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele