• OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
  • OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
Lõuna-Eesti Haigla AS tegevjuht Rein Kermes leiab, et energiaturu inspektsioon (ETI) ei peaks lubama Eesti Energial hindu tõsta.
"Energiaturu inspektsioon ei saa monopolile selliseid vigureid lubada ja loodetavasti on tegu mõistlike inimestega ja ETI ei luba sellist hinnatõusu," ütles Kermes. "Kindlasti mõjutab elektrihinna tõus mind nii isiklikult, kui ka haiglat," nentis Kermes. "Raha tuleb rohkem välja anda, mis me Haigekassalt teenime," sõnas Kermes. Samuti nentis Kermes, et saa elektrihinna tõusu tõttu ravi kvaliteedi ja tööjõu pealt kokku hoida. "Ravi kvaliteet tuleb säilitada ja tööjõudu hoida," ütles Kermes.
Autor: ÄP praktikant

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele