• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,22%7 374,06
  • DOW 300,74%52 232,33
  • Nasdaq −0,34%25 390,45
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,22%7 374,06
  • DOW 300,74%52 232,33
  • Nasdaq −0,34%25 390,45
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
Viimase tarkvarauuendusega viis Apple ellu juba varasema ähvarduse – võrgupiirangu alt vabaks häkitud iPhone’id hangusid pärast tarkvarauuendust.
Apple oli juba varem hoiatanud, et häkkimise abil USAs AT T võrgupiirangust vabastatud telefonide kasutamine võib muutuda võimatuks, kui telefoni on omapäi installeeritud tarkvara, teatas New York Times.
Erica Sadun, kes on kirjutanud üle kümne programmi iPhone’i lahtihäkkimiseks, ütles, et tarkvarauuendus muutis iPhone’i kindlaks igasuguste häkkimiskatsete vastu.
Veebiväljaande Gizmondo toimetaha Brian Lam ütles, et ta ei süüdista Apple’it oma äri kaitsmise pärast, aga tema meelest mindi telefonide väljalülitamisega liiale. Selle asemel oleks võinud tarkvarauuendusega võrgupiirangud taastada ning loata installeeritud tarkvara välja lülitada.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele