• OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
  • OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
Tallinna börsi juhatuse esimees Andrus Alber kinnitas hommikul „Terevisioonis“, et sõltumata sellest, kas inflatsioon on kolm, kuus või kaheksa protsenti aastas, tasub säästa.
"Kui me mõtleme ka näiteks üheksakümnendate aastate keskpaigale, kus inflatsioon Eestis oli 20, 30 ja 40 protsenti aastas, kui me mõtleme nende inimeste peale, kes sel hetkel otsustasid kulutamise asemel osta näiteks Hansapanga aktsiaid, siis ma arvan, et kümme aastat hiljem olid pigem need inimesed õnnelikud, kui need, kes kiirema inflatsiooni ajal ostsid hulgaliselt tolmuimejaid või röstreid," rääkis Alber.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele