• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,35%7 384,12
  • DOW 300,52%52 117,36
  • Nasdaq −0,04%25 466,48
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,35%7 384,12
  • DOW 300,52%52 117,36
  • Nasdaq −0,04%25 466,48
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
Endise Falcki (nüüd G4S) üks suuromanikke Urmas Sõõrumma leiab, et politsei ei peaks tegelema parkimiskontrolöri tööülesannetega.
„Klappliisu töö ei ole politsei töö. Politsei ei pea autodele mingeid sildikesi panema. Politsei peaks ikka mundri selga panema ja tänaval patrullima. Igaüks tehku ikka oma tööd! Tänavaid pühkigu tänavapühkija!“ oli Sõõrumaa ärritunud Tallinna linnavolikogu mõtte peale anda linna parkimise korraldamine munitsipaalpolitseile.
„See on absurdne mõte. Sama hea oleks öelda, et paneme iga auto rooli politseiniku, siis on vähem õnnetusi,“ lisas ta.
Vaatamata nördimusele, et töö võib Falcki käest ära libiseda, kinnitas Sõõrumaa, et majanduslikult see ettevõttele märkimisväärne kaotus ei ole.
Tallinna linnavolikogu peab plaani pärast Falck Eestiga 2006. aastal sõlmitud lepingu lõppemist anda parkimise korraldamine munitsipaalpolitseile.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele