• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,35%7 384,12
  • DOW 300,52%52 117,36
  • Nasdaq −0,04%25 466,48
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,35%7 384,12
  • DOW 300,52%52 117,36
  • Nasdaq −0,04%25 466,48
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
Eesti Raudteelaste Ametiühingu juht Oleg Tšubarov ütles täna venekeelsele majandusportaalile dv.ee-le antud online-intervjuus, et peaminister Andrus Ansip tuleks saata Moskvasse komandeeringusse.
Tšubarov ütles, et kaubavedude mahu taastamiseks tuleks Ansip saata Moskvasse läbirääkimisi pidama. Tema sõnul peaks Ansip lõpetama mängu rahvuslike ideede tasandil ja hakkama mõtlema riigi tulevikuväljavaadetele.
Raudteelaste juht märkis ühtlasi, et Venemaa kui naabriga tuleks olla sõber, mitte vaenlane. Samuti tuletas Tšubarov meelde peaministri kunagist lubadust: „Niikaua, kuni valitsus tegeleb vaid oma palkade tõstmisega, jäävad kõik teised tagaplaanile. Tuletan meelde Ansipi lubadust astuda tagasi, kui Eesti ei liitu euroga 2007 aastal. Nüüd aga paistab prognoosidest, et eurotsooniga ei saa liituda isegi 2012. aastal,“ märkis Tšubarov.
Loe täispikka venekeelset intervjuud siit.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele