• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,11%7 350,46
  • DOW 300,18%51 939,77
  • Nasdaq −0,64%25 314,52
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,12
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,11%7 350,46
  • DOW 300,18%51 939,77
  • Nasdaq −0,64%25 314,52
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,12
Apple ei müü iPhone`i enam sularaha eest ega üle kahe ühele ostjale, et lõpetada nende soetamist edasimüügiks.
Ettevõtte esindaja Natalie Kerris`i sõnul kehtib uus kord sellest neljapäevast, vahendas Associated Press. Varasem piirang oli viis ühele ostjale ning teretulnud olid ka sularahas maksjad. “See samm peab tagama, et iPhone`i jätkuks inimestele, kes ostavad selle endale või kingituseks. Nõuame maksmist pangakaardiga, et tõrjuda autoriseerimata edasimüüjaid,” teatas Kerris.
Turule tulekust saati juuni lõpul on Apple`i teatel müüdud 1,4 miljonit mobiili-iPod`i hübriidi. Oodatakse ka müügiedu jõulukingituste hooajal. Ettevõtte teatel on rohkelt iPhone`e ostetud edasimüügiks, sealhulgas mõttega kõrvaldada neilt tehniliselt sunduslikuks tehtud seotus Apple`i partneri AT T-ga. Firma sellenädalasel hinnangul on tooteid ümbertegemise mõttega ostetud 250 000. Apple`i katsed taolist piirangu kõrvaldamist takistada, sealhulgas iPhone`i tarkvara uuendamine, on kasutajaid pahandanud ja toonud kaasa kohtuhagisid.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele