• OMX Baltic0,08%308,4
  • OMX Riga0,16%901,53
  • OMX Tallinn0,17%2 106,13
  • OMX Vilnius0,11%1 452,06
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,64%10 528,31
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,6
  • OMX Baltic0,08%308,4
  • OMX Riga0,16%901,53
  • OMX Tallinn0,17%2 106,13
  • OMX Vilnius0,11%1 452,06
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,64%10 528,31
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,6
AS Mainori nõukogu esimees ja Olympicu aktsionär Ülo Pärnits arvab, et Olympicu aktsia hinna langus on puhtalt psühholoogiline.
„Vaadates ettevõtte arengut ja laienemist, et ole aktsiahinna langus sellega kooskõlas,“ arvas ta. „See on puhtalt psühholoogiline. Pikas perspektiivis on tegemist hea firmaga. Aga inimesed loevad lehti, kus kirjutatakse majanduse raskest maandumisest ja krooni devalveerimisest ning arvavadki, et läheb halvasti ja siis reageerivad niimoodi,“ lisas ta.
Halvad uudised Pärnitsat Olympicu aktsiaid müüma ei pane. „Ei kindlasti mitte, miks ma peaks. Praegune kasumi langus oli ju oodata, kui ettevõte nii kiiresti ja tugevalt laieneb,“ on Pärnits veendunud.
Pärnitsale kuulub 4460 Olympic Entertainment Groupi aktsiat.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele