• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,15%7 369,53
  • DOW 300,85%52 291,56
  • Nasdaq −0,52%25 344,4
  • FTSE 1000,7%10 534,4
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,16
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,15%7 369,53
  • DOW 300,85%52 291,56
  • Nasdaq −0,52%25 344,4
  • FTSE 1000,7%10 534,4
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,16
Ragn-Sellsi ärijuht Agu Remmelg ütles ETV uudistesaatele "Aktuaalne Kaamera", et jäätmekäitlusfirma sellest nädalast sorteerimata prügi enam ära ei vii või esitab majaomanikule topeltarve.
Sellest nädalast ei tohi olmeprügi hulka enam visata paberit, pappi ja toidujäätmeid. Remmelg märkis, et pedantseks siiski ei minda ja üksik ajaleht prügi hulgas veel probleeme ei põhjusta. Ta hoiatas aga, et kui kohapeal selgub, et olmeprügi hulgas on näiteks elektripirne ja patareisid, jääb see prügi viimata, kui prügi sorteerimata jätmine selgub hiljem, saab majaomanik topelt arve.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele