• OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
  • OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
Tallinna pressiteenistuse teatel kinnitas linnapea Edgar Savisaar, et on lugenud Äripäeva vabandust, samas pidas ta vajalikuks märkida järgmist:
„Lugesin selgitusi, nagu oleks ajaleht Äripäev langenud kellegi vale-Savisaare ohvriks. Paraku on see jälle vildak tõlgendus, millega ma ei saa nõustuda. Ohvriks langes siiski mitte Äripäev, vaid ohvriks langesin mina. Kaks tundi mõnitati mind avalikult Äripäev online'is ja Delfis ning seda esiuudiste tasemel. Kui nüüd räägitakse vaid väikesest näpuveast, siis nõnda püütakse asju kinni mätsida. See pole ainult näpuviga, see on pahatahtlik laim. Kui Äripäev helistab kellele iganes ja paneb kuuldud sõnad minu suhu, siis kahtlemata sellega laimatakse nii mind kui ka Tallinna Linnavalitsust.”

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele