• OMX Baltic0,06%308,31
  • OMX Riga0,12%901,15
  • OMX Tallinn0,19%2 106,57
  • OMX Vilnius0,11%1 451,96
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,33%10 496,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,44
  • OMX Baltic0,06%308,31
  • OMX Riga0,12%901,15
  • OMX Tallinn0,19%2 106,57
  • OMX Vilnius0,11%1 451,96
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,33%10 496,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,44
General Motors sai 2007. aastal 38,7 miljardit dollarit kahjumit, mis on suurim kahjum, mida USA autotööstuskompanii on kunagi saanud, kirjutab Reuters.
Kompanii kahjum saadi põhiliselt kolmandas kvartalis.
General Motors teatas ka võimalusest 74 000 töötajal lahkuda ettevõttest, kusjuures neile makstakse selle eest ka hüvitist. Nii makstakse pensioniealistele olenevalt kvalifikatsioonist 45 000 kuni 65 000 dollarit (0,5 kuni 0,7 miljonit krooni). Noorematele makstakse 140 000 dollarit (1,5 miljonit krooni) tingimusel, et nad katkestavad ettevõttega kõik sidemed. General Motors loodab suuremast osast töötajatest lahti saada 1. juuliks.
General Motorsi eelmine rekordkahjum, 23,4 miljardit dollarit, pärineb 1992. aastast.
General Motors teatas, et ettevõtte käive oli rekordilised 178 miljardit dollarit, mis on seitsme miljardi dollari võrra 2006. aasta käibest suurem.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele