• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,5
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,5
Tallinna linnapea Edgar Savisaar võtab Kalev Spordis näidatava saate "Tele-Tallinn" tegemisel eeskuju peaminister Andrus Ansipi saatest Vikerraadios "Peaministri tund".
Üsna pea jõuab Kalev Spordi vahendusel eetrisse Tallinna linnapea järg esimesele saatele Tele-Tallinn. Linnapea Savisaare sõnul sündis teleprojekti idee peaminister Andrus Ansipi raadiosaate eeskujul.
Tallinna Linnapea andis eksklusiivintervjuu linnavalitsuse häälekandjale Pealinn, rääkides, et Tele-Tallinna idee sündis peaminister Andrus Ansipi raadiosaate eeskujul.
"Vikerraadios on iga kuu saade "Peaministri tund" ja keegi ei süüdista peaministrit selle pärast. Ja tema saate maksab raadios kinni maksumaksja," sõnas Savisaar.
"Maksumaksjal on õigus olla informeeritud. Kui ta peab olema informeeritud peaministri tegevustest, siis peab ta olema ka informeeritud linnapea tegemistest. Ütlesin juba Tele-Tallinna saates küsimustele vastates, et meie lähtume peaminister Ansipi eeskujust," lisas Savisaar.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele