• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,16%7 353,99
  • DOW 300,25%51 796,97
  • Nasdaq −0,31%25 507,29
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,01
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,16%7 353,99
  • DOW 300,25%51 796,97
  • Nasdaq −0,31%25 507,29
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,01
Mulle ei meeldi Elioni külm ja inimkauge brändikeel. Küll aga panevad aeg-ajalt mõnusalt muigama Elioni teleklipid.
Kaks Elioni reklaami, mis mind naerma ajasid, on ilmselt kõigi Eesti televaatajate lemmikud - "Šeeri kama" ja "Ulme". Minu meelest ei ole kummagi klipi idee alge pärit kommertsmaailmast, vaid inimestest ja elust endast. Neid vaadates on natuke sama tunne, mis vaadata filmi "Mehed ei nuta" - selline kiiksuga Eesti värk, mis on liidetud heade karakteritega. Vürtsi lisab lavastus ja hea refrään, mis muudab loo elavaks. Müts maha narratiivimeistrite Maimiku ja Õunpuu ees.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele