• OMX Baltic0,06%308,31
  • OMX Riga0,12%901,15
  • OMX Tallinn0,19%2 106,57
  • OMX Vilnius0,11%1 451,96
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,33%10 496,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,44
  • OMX Baltic0,06%308,31
  • OMX Riga0,12%901,15
  • OMX Tallinn0,19%2 106,57
  • OMX Vilnius0,11%1 451,96
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,33%10 496,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,44
Pärast eilset uudist, et TeliaSonera suurendas osalust Eesti Telekomis üle 60 protsendi, oli Eesti Telekomi aktsia täna kella 11ks tõusnud 1,2 protsenti ja viimane tehing tehti hinnaga 7,6 eurot (118,91 krooni).
Kella 11ks oli tehtud 19 tehingut ning käive jäi veidi alla 50 000 euro (782 330 krooni). Ostuserv oli 7,58 ja müügiserv 7,6 eurot.
Eile selgus, et Eesti Telekomi suuromanik Rootsi-Soome telekommunikatsioonikontsern TeliaSonera on suurendanud osalust Eesti Telekomis 60,1186 protsendini.
Möödunud teisipäeval vahetas ühes plokktehingus omanikku 1 197 400 Eesti Telekomi aktsiat väärtusega 140 miljonit krooni. Täpselt nii palju oli aktsiaid investeerimispanga Morgan Stanley kliendikontol. Nüüd on selgunud, et aktsiapaki ostis TeliaSonera.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele