• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,12%7 349,61
  • DOW 300,06%51 878,8
  • Nasdaq −0,62%25 317,47
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,08
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,12%7 349,61
  • DOW 300,06%51 878,8
  • Nasdaq −0,62%25 317,47
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,08
Nokia usub, et lepingu sõlmimine suurte plaadifirmadega, nagu EMI ja Warner Music, aitab uue muusikateenuse Comes with Music turule tuua juba selle aasta lõpus. Kuigi firma aktsia on kukkunud mullusest saati, usub maailma suurim mobiilitootja kasumi kasvu uute teenuste toel.
Nokia teatas mullu detsembris plaanist avada uus teenus Comes with Music, mis tähendaks, et Nokia mobiiltelefoni ostes saab klient aastase juurdepääsu kogu Universal Music Groupi miljoneid muusikapalu sisaldavale muusikakataloogile.
Anssi Vanjoki, Nokia asepresident ja tegevjuht multimeedia alal, ütles eelmise aasta lõpus Amsterdamis toimunud Nokia aastakonverentsil: "Isegi siis, kui sa kuulaksid muusikat 24 tundi ööpäevas seitsmel päeval nädalas, oleks see siiski tibatillukene osa muusikast, mida Nokia pakkuma hakkab. Comes with Music täidab ambitsiooni sellest, et saame pakkuda sellist muusikat, mida klient soovib."
Praegu peab Nokia läbirääkimisi kolme suurima plaadifirma - Sony BMG, EMI ja Warner Musicuga - ning kümne muu iseseisva firmaga, kes on samuti lubanud ligipääsu oma muusikale.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele