Tallinna reisisadama läheduses käis kõva
pauk ja sündmuskohal oli suitsu, põhjuseks Tallinki uue kontori nurgakivi
panemise pidustuste ilutulestik.
Päästeameti pressiesindaja Toomas Viks ütles aripaev.ee-le, et natuke enne kell 13 tuli Põhja-Eesti Päästekeskusele teade, et reisisadama ja Admiraliteedi basseini lähedal käis kõva pauk ja näha on suitsu. Põhjuseks polnud aga algul välja pakutud ehitise kokkuvarisemine, vaid hoopiski Tallinki pidu.
Kohale sõitsid nii kiirabi, politsei kui ka tuletõrjeauto.
Tallinki pressiesindaja Luulea Lääne sõnul olid ilutulestiku korraldajal olemas kõik vajalikud load Tallinki pidustuste ilutulestiku läbi viimiseks.
Artikkel jätkub pärast reklaami