• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−2,02%70 904,74
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,45
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−2,02%70 904,74
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,45
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja poliitikadirektor Reet Teder ütles, et praegu kirjutavad läbirääkijad memorandumit, kuna põhilistes asjades jõuti kokkuleppele.
Samas jäetakse osa arutusel olnud punkte töölepingu seadusest välja, näiteks Töötukassa ja Tööturuameti ühinemine, kuna see vajab eraldi seadust, lisas Teder.
"Olen nõus Rein Langiga, kes ütles, et 98% ulatuses oleme kokkuleppele jõudnud," rääkis Teder. Ta ütles, et ei saanud leppida ametühingute nõudega, et ka omal soovil töölt lahkunud inimesed saaksid töötukassast hüvitist, mis ulatuks 70 protsendini Eesti keskmisest palgast. Selline number oli läbirääkimiste käigus arutusel, kinnitas Teder.
Enne Veskimägi kommenteeris: "Kirjutage, et Tarmol (Tarmo Kriis - toim) hakkas ametühingutest paha ja ta oksendab praegu. Kõige hullem on Peterson (Peep Peterson - toim), ta on ikka väga jäärapäine."

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele