• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,35%7 384,12
  • DOW 300,52%52 117,36
  • Nasdaq −0,04%25 466,48
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,35%7 384,12
  • DOW 300,52%52 117,36
  • Nasdaq −0,04%25 466,48
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
Peaminister Andrus Ansip ja rahandusminister Ivari Padar ütlesid tänasel valitsuse pressikonverentsil, et mingit riigi kinnisvara odavmüüki ei tule.
"Seda ei ole ja ei tule, et riigieelarve augu lappimiseks paisataks arutult müüki kinnisvara," rääkis Padar. "On selge, et Riigi Kinnisvara Aktsiaselts peab iga objekti müükipanekul vaatama müügi majanduspoliitilist põhjendatust."
Andrus Ansip lisas: "Näiteks Pagari 1 - seisab peaaegu tühjana keset linna. Selle ülalpidamine läheb Riigi Kinnisvarale palju maksma ja selle hoone peaks maha müüma."
"Minul poleks midagi ka selle vastu, kui Tallinna vangla maha müüdaks," rääkis Ansip, "aga selle eelduseks on, et oleks detailplaneering ning müügist saaksime raha uue vangla ehituseks. Mingit trikitamist ma võimalikuks ei pea, et müüme kinnisvara ja hakkame seda pärast tagasi rentima. Riigil on aga 3000 kinnisvaraobjekti, mida ta ei vaja ja mille väärtus seismisega väheneb."

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele