• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,22%7 374,06
  • DOW 300,74%52 232,33
  • Nasdaq −0,34%25 390,45
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,22%7 374,06
  • DOW 300,74%52 232,33
  • Nasdaq −0,34%25 390,45
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
Bensiini hind tõusis sel nädalavahetusel USAs uue rekordini ja ulatus keskmiselt 3,62 dollarini gallonist, pannes inimesed paanitsema.
USAs lüüakse hinnatõusu pärast häirekelli ja kardetakse, et see hävitab riigi majanduse, kirjutas kauppalehti.fi.
Olukorrale on reageeritud tõeliselt kummaliselt. Näiteks juhtis endine Miss Washington Rocky Twyman esmaspäeval Washingtonis Shelli bensiinijaamas ühisüritust, kus palvetati bensiinihinna langemise eest.
Euroopas tekitab selline käitumine imestust. Ühendriikide hinnatase tähendab, et liiter bensiini maksab keskmiselt 0,62 eurot ehk 9,7 krooni. Euroopas maksis aprilli keskel liiter bensiini keskmiselt 1,92 dollarit ehk 19,4 krooni.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele