• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,15%7 369,53
  • DOW 300,85%52 291,56
  • Nasdaq −0,52%25 344,4
  • FTSE 1000,7%10 534,4
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,16
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,15%7 369,53
  • DOW 300,85%52 291,56
  • Nasdaq −0,52%25 344,4
  • FTSE 1000,7%10 534,4
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,16
Premia Tallinna Külmhoone tegevjuht Kuldar Leis vastas aripaev.ee päevaküsimusele – kas julgeksite maksuametiga vaielda? –, et julgeks küll!
Leis täpsustas siiski, et julgeks vaielda siis, kui on endas täiesti kindel ja muud võimalust pole. "Kui vähegi võimalik, siis ma sellist ristikäiku ette ei võtaks," möönis ta. "Võtan mütsi maha nende ees, kes seda julgevad ning oma õigust lähevad nõudma. Need inimesed on palju väärt!" ütles Leis.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele