• OMX Baltic−0,12%308,02
  • OMX Riga−0,17%901,04
  • OMX Tallinn−0,14%2 101,66
  • OMX Vilnius0,15%1 453,98
  • S&P 500−0,05%7 354,02
  • DOW 30−0,09%51 876,11
  • Nasdaq −0,24%25 297,62
  • FTSE 100−0,21%10 508,02
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%89,92
  • OMX Baltic−0,12%308,02
  • OMX Riga−0,17%901,04
  • OMX Tallinn−0,14%2 101,66
  • OMX Vilnius0,15%1 453,98
  • S&P 500−0,05%7 354,02
  • DOW 30−0,09%51 876,11
  • Nasdaq −0,24%25 297,62
  • FTSE 100−0,21%10 508,02
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%89,92
Väikeinvestor Ignar Fjuk on oma 9428 Baltika aktsiaga endal sõnul miinuses, aga rõivatootja Baltika teise kvartali kahekordne kasumikasv teda rõõmustama ka ei pane.
"Kahekordne kasumikasv ei avalda üldse muljet, sest maailmas on palju huvitavamaid ja olulisemaid asju," vastas Fjuk telefonis naerval häälel. Tõsisemalt rääkides ütles ta, et üks kvartal ei näita veel midagi, nii nagu eelmine kvartal ei näidanud midagi. "Mõne kvartali pärast on näha, mis juhtuma hakkab."
Fjuki investeering on mõeldud lühiajalisena. Aktsiad soetas ta umbes pool aastat tagasi. "Kui tuleb kange müügiisu, siis müün maha, praegu ei müü," kinnitas Fjuk, kes peab Baltika juhtkonda tugevaks ja seepärast just selles firmasse raha pani.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele