• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,29%7 379,41
  • DOW 301,31%52 528,13
  • Nasdaq −0,48%25 354,54
  • FTSE 1000,82%10 547,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,12
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,29%7 379,41
  • DOW 301,31%52 528,13
  • Nasdaq −0,48%25 354,54
  • FTSE 1000,82%10 547,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,12
USA börsid langevad täna juba kolmandat päeva järjest, langust juhib finantssektror.
Valitsus teatas, et trarbijahinna indeks on teinud suurima hüppe alates 1981. aastast ning Euroopa suurim pank teatas, et halbade laenude osakaal Põhja-Ameerikas kasvab.
Olulised indeksid näitasid pool tundi peale USA turgude avanemist järgmist Dow -0,34, Nasdaq -0,56 ja S P -0,54.
"Tarbijad on kaunikesti venivad praegu," kommenteeris Indiana Stewart Capital Advisors´i direktor Matthew Di Filippo, kes haldab ca 1 miljardi dollari suurust portfelli. "Ameeriklased on vastu astumas nõrgemale tööjõuturule, kõrgematele hindadele ning väiksemale finantsvõimekusele," märkis ta.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele