• OMX Baltic0,06%308,31
  • OMX Riga0,12%901,15
  • OMX Tallinn0,19%2 106,57
  • OMX Vilnius0,11%1 451,96
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,33%10 496,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,44
  • OMX Baltic0,06%308,31
  • OMX Riga0,12%901,15
  • OMX Tallinn0,19%2 106,57
  • OMX Vilnius0,11%1 451,96
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,33%10 496,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,44
Eesti Meedia juht Mart Kadastik on seisukohal, et riik peab püksirihma pingutama palju enam.
Aripaev.ee küsis Kadastikult: "Kas Teie arvates tuleks peatada maksude alandamine?".
Kadastik vastas: "Kui peaminister leidis, et 1% tulumaksu alandamisest loobumine on liiga lihtne lahendus, siis järelikult on see lihtne ka ära teha. Sellest maksualandamisest võiks tõesti loobuda, kuid ei maksa arvata, et see lahendab kõik probleemid. See oleks enese uinutamine, sest (riigieelarve - toim.) defitsiit on palju suurem. Riik peab püksirihma pingutama palju enam."

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele