• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,35%7 384,12
  • DOW 300,52%52 117,36
  • Nasdaq −0,04%25 466,48
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,35%7 384,12
  • DOW 300,52%52 117,36
  • Nasdaq −0,04%25 466,48
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
"Me kannatame oma foobiate all, oma ühiskonnas külvatud hirmude, vastasseisu, vihkamise all,» ütles riigikogulane Evelyn Sepp täna Venemaa võimalikku ohtu kommenteerides.
"See vähendab meie majanduslikku võimekust, sotsiaalset kapitali, ühiskonna atraktiivsust," sõnas Sepp lisades, et ei näe mingit motiivi selleks, miks Venemaal peaks olema huvi avada rindejoon Põhja-Euroopas, vahendas Postimees.
Riigisõnul seisneb Eesti julgeolek peamiselt ühiskonna enda sidususes ja võimes kaitsta ennast.
"Eesti sõjavägi on kokkuvõetav nukuarmeena, kes teenib paguneid kodust kaugel, osaledes mõneti küsitavates okupatsioonisõdades," sõnas Sepp kommenteerides, et Eesti julgeolek seisab peamiselt ühiskonna enda sidususes. "Mulle tundub üha enam, et see (NATO baaside Eestisse toomise idee - toim) on välja käidud provokatsioonina,» ütles Sepp.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele