• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,15%7 369,53
  • DOW 300,85%52 291,56
  • Nasdaq −0,52%25 344,4
  • FTSE 1000,7%10 534,4
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,16
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,15%7 369,53
  • DOW 300,85%52 291,56
  • Nasdaq −0,52%25 344,4
  • FTSE 1000,7%10 534,4
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,16
Goldman Sachs, mis on kahest Wall Streetile veel alles jäänud iseseisvast investeerimispangast suurim, teatas täna suurimast kasumi kaotusest viimase üheksa aasta jooksul.
Kolmandas kvartalis teenis Goldman Sachs puhaskasumit 845 miljonit dollarit ehk 1,81 dollarit aktsia kohta. Läinud aasta samal ajal oli kasum 2,85 miljardit dollarit ehk 6,13 dollarit aktsia kohta. Maikuus lõppenud teises kvartalis teenis pank kasumit 4,58 dollarit aktsia kohta.
Käive kahanes kolmandas kvartalis 51% 6,04 miljardile dollarile.
Läinud aastaga võrreldes olid tulemused oluliselt kehvemad, kuid konkurentidel on läinud veel palju halvemini – need on tänavu valdavalt punases olnud, kirjutas Financial Times.
Investeerimispank Morgan Stanley avalikustab oma tulemused homme.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele