• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,15%7 347,16
  • DOW 300,14%51 923,91
  • Nasdaq −0,66%25 307,7
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,12
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,15%7 347,16
  • DOW 300,14%51 923,91
  • Nasdaq −0,66%25 307,7
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,12
Apple müüs eelmises kvartalis 6,9 miljonit mobiiltelefoni iPhone ning on käibe arvestuses tõusnud Nokia ja Samsungi järel kolmandaks mobiiltelefonide tootjaks, kinnitas ettevõtte juht ja asutaja Steve Jobs.
Eile hilisõhtul eelmise kvartali majandustulemusi kommenteerides lausus ta, et sellega on nad möödunud Põhja-Ameerika tuntuimast nutitelefonide tootjast Research in Motion (RIM), kes tarnis klientidele 6,1 miljonit telefoni. „RIM on hea ettevõte, mis teeb häid tooteid mistõttu on üllatav, et me suudame neist rohkem müüa ainult 15 kuud pärast turule tulekut,“ kinnitas ta.
„Nokia on selgelt 12,7 miljardi dollariga number üks. Samsung on 5,9 miljardi dollariga number kaks . Apple on number kolm 4,6 miljardi dollariga, Sony Ericsson on number neli 4,2 miljardiga. LG number viis 3,4 miljardi dollariga, Motorola number kuus 3,2 miljardiga ning RIM number seitse 2,1 miljardiga. Üsna muljetavaldav,“ vahendas Jobsi sõnu Apple’e uudiseid ja kuulujutte edastav portaal AppleInsider
Jobsi kinnitusel laetakse täna alla 200 miljones iPhone’i tarkvaraprogramm.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele