• OMX Baltic−0,02%308,1
  • OMX Riga0,25%902,37
  • OMX Tallinn0,07%2 104,12
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,29%10 491,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,16
  • OMX Baltic−0,02%308,1
  • OMX Riga0,25%902,37
  • OMX Tallinn0,07%2 104,12
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,29%10 491,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,16
Eesti Gaas tahab tõsta gaasi hinda eraklientidele 20 protsenti, samas äriklientidele hakkab aasta lõpus gaasi hind langema - detsembris ja jaanuaris 10% ning veerbruaris või märtsis veel 15%.
"Eesti Gaas kui turgu valitsev ettevõte peab kõiki tarbijaid võrdselt kohtlema ja on selge see, et kui gaasi sisseostu hind langeb, siis peab ta seda ka kõikidele tarbijatele langetama," ütles Konkurentsiamet peadirektor Märt Ots, vahendas ERR.ee.
Eesti Gaas tõstis eraklientidele gaasi hinda viimati umbes kuu aega tagasi. Sõltuvalt tarbimismahust oli hinnatõus 14-38 protsenti. Nüüd on Eesti Gaas konkurentsiametile juba järgmise hinnatõusu taotluse esitanud, mille kohaselt võibki gaasi hind tõusta 2009. aasta kevadel.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele