• OMX Baltic−0,02%308,1
  • OMX Riga0,25%902,37
  • OMX Tallinn0,07%2 104,12
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,29%10 491,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,16
  • OMX Baltic−0,02%308,1
  • OMX Riga0,25%902,37
  • OMX Tallinn0,07%2 104,12
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,29%10 491,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,16
Teisipäeval 85. sünnipäeva tähistavale Tallinna hipodroomile lüüakse samal ajal ka hingekella – maatüki omanikud tahavad hobuvõistlused linnast välja kolida.
Hipodroomi ligi 16-hektarilisele magusale maatükile plaanivad Jaan Manitski ja Mats Gabrielsson püstitada kortermajad ja ärihooned. Uus hipodroom võib praeguse kava järgi kerkida Saku valda, selle valmimise aega on aga tegevdirektor Vahur Nurme sõnul ennustada raskem kui võitjahobuse nime, kirjutas Postimees.
Paljude traavisportlaste ja treenerite hinnangul on Manitski ja Gab shy;rielsson hipodroomi meelega põhja lasknud, et maa kallilt maha müüa. Nurme väitel on omanikud aga hipodroomi hingespüsimiseks panustanud kuni 50 miljonit krooni.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele