• OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
  • OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
Öötundidel Tallinna linnavalitsuses käinud kapo töötajate juhtum näitab "mingi struktuuri" sügavat ebaprofessionaalsust, ütles keskerakondlane Koit Pikoro Kanal 2-e uudistesaatele "Reporter".
"Mul tekkis tahtmatult meenutus, kui mõned aastat tagasi luurati maa-ameti järgi. Mitte et sealt kabinetist leiti peidetud mikrofone, aga sealsamas üle tee asus minu tuttavate firma. Nad kurtsid mitu nädalat, et nende maja juures seisavad mingid autod ja mehed istuvad tegevusetult sees," vahendavad Pikaro Reporterile öeldud sõnu ERR Uudised.
Pikaro sõnul olid need mehed ühel korral ka näiteks lihtsalt nurga taha sõitnud ja auto numbrid sealsamas ära vahetanud.
"Lõppes see n-ö pull ära siis, kui nad läksid ligi ja ütlesid, et me kutsume sulle Pikaro, ja siis see auto sõitis ära."
"Mina arvan, et see on samamoodi ebaprofessionaalsus," tõmbas Pikaro paralleele maa-ameti järele luuramise ja Tallinna linnavalitsuses toimunu vahel.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele