• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 2252,72%71 055,56
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,12
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 2252,72%71 055,56
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,12
Enamus ameeriklastest toetab uut USA 819 miljardi (9,9 triljonit krooni) suurust päästepaketti, kuid enamik arvab, et see võtab liiga palju maksumaksjate raha, näitavad CNNi värsked küsitlusandmed.
54% küsitlusele vastanutest arvab, et USA senat võtab homme vastu uue päästepaketi ning 64% vastanutest arvab, et vastuvõetud abipakett aitab majanduse jälle käima saada.
Nädalavahetusel jõuti kompromissile päästepaketi sisu üle, mis hõlmab maksualandusi, infrastruktuurikulutusi, eluaseme- ja muid programme ning töökohtade loomisi.
48% vastanutest leidis, et pakett aitab mingil määral ning 16% leidis, et pakett aitab majandust väga palju. 16% leidis, et paketil pole mingit mõju ning 20% leidis, et sel pole väga suurt mõju. Kuid 55% vastanutest leidis, et abipakett on liiga suur. 30% arvates on paketi suurus just õige ning 13% leidis, et kulutada tuleks veelgi rohkem.
Küsitlus viidi läbi 800 ameeriklase seas nädalavahetusel.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele